در این قسمت ما ۲ عدد فن داریم که یکی MAIN و دیگری AUX است که در مواقعی که آلارم داریم فن AUX در سرویس می آید و accessory و turbin و copling کامپارتمنتها را خنک کاری و از گازهای سوختنی تمیز می کند.

در قسمت accessory compartment روی قسمت GCV و SRV 3 عدد CGD داریم که مقدار گاز را با توجه به ست پوینت خود تشخیص می دهندکه اگر مقدار آنها روی ۲۰% برسد آلارم high را داریم و فن AUX در سرویس می آید و اگر مقدار را روی ۴۰% برسد تریپ داریم.

۳ عدد CGD  هم روی مسیر خروجی هوا از بالای کامپارتمنت داریمکه اگر آنها مقدار ۵% را نشان دهند آلارم high داریم و فن AUX در سرویس می آیدو اگر ۱۰% را نشان دهد تریپ داریم.

در قسمت turbin compartment 3 عدد CGD داریم که شبیه به CGDهای accessory compartment عمل می کنند و ۳ عدد ترانسمیتر دما هم داریم که اگر دما را روی ۹۰ c تشخیص دهند آلارم دمای بالا و فن AUX در سرویس می آید و اگر روی ۱۰۰ C هم برسد تریپ داریم.

فشار داخل accessory compartment باید مثبت باشد و اگر روی ۱۰ mmh2o بیاید آلارم فشار پایین داریم و فن AUX در سرویس می آید.و اگر یکی از دربهای کامپارتمنتها هم باز باشد سیستم اجازه استارت را به ما نمی دهد.

 

 

 

    turbin     مجموعه کامل اموزش مبدل های حرارتی   مجموعه کامل اموزش پمپ ها   مجموعه کامل اموزش بویلرها   مجموعه کامل اموزش شیرهای صنعتی   مجموعه کامل اموزش کوره های صنعتی   compresor_recip   مجموعه کامل اموزش کمپرسور گریز از مرکز   دانلود نرم افزار های اموزشی مهندسی گوشی موبایل اندروید    
  • pic1 عنوان : سيستم كنترل گازهاي نشتي و تامين هواي تميز در كامپارتمنتها توربین
  • pic3 منبع : simulearn.ir
نویسنده : Admin

مرجع شبیه سازی مهندسی شیمی (Simulearn.ir) با بیش از 5 سال سابقه و دارا بودن دو تیم شبیه سازی هایسیس و یک تیم شبیه سازی اسپن با افتخار اماده انجام پروژه های شبیه سازی در بخش صنعتی و دانشگاهی ( دانشجویی ) و همچنین پاسخگویی به سوالات شما و ارائه اموزش های شبیه سازی به روش نوین و آموزش تجهیزات صنعتی می باشد --------------------------- ارتباط از طریق ایمیل project.simulearn@gmail.com --------- اکانت (ای دی ) تلگرام جهت درخواست شبیه سازی و پشتیبانی : Telegram.me/ProjectSimulearn ----------------- کانال رسمی ما در تلگرام جهت دریافت جدیدترین فایل های شبیه سازی و اموزشی Telegram.me/Simulearn -----

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما

لطفا پاسخ سوال را بفرمایید *

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه مرجع شبیه سازی مهندسی شیمی Simulearn.ir

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

با عضویت در خبرنامه جدیدترین آموزش ها ، مقالات ، خبرها و تخفیفات را درایمیل خود دریافت کنید 

انجام پروژه شبیه سازی

   شبیه سازی هایسیس مهندسی شیمی request

کاملترین مجموعه آموزش تجهیزات صنعتی

    اموزش تجهیزات صنعتی مصاحبه استخدامی مهندسی شیمی مکانیک

آموزش های تصویری فارسی هایسیس

اموزش تصویری فارسی یادگیری قدم به قدم هایسیس hysys

اپلیکیشن های آموزشی اندروید

اپلیکیشن های موبایل اندروید آموزش مهندسی android

دانلود رایگان ویدئوهای آموزشی

  دانلود رایگان مجموعه کامل ویدئوهای اموزشی تجهیزات صنعتی

دریافت پروژه های دانشجویی

  پروژه رایگان شبیه سازی دانشجویی مهندسی شیمی HYSYS